Strona główna » Kandydaci » Terminarz rekrutacji

Terminarz rekrutacji

Szanowni kandydaci na studia stacjonarne i niestacjonarne w Uniwersytecie Szczecińskim biorący udział w I naborze,

 

informujemy, że osoby, które składały bądź wysyłały za pomocą operatora pocztowego dokumenty w wersji papierowej do Biura ds. rekrutacji Uniwersytetu Szczecińskiego na adres: Al. Papieża Jana Pawła II 31, pok. 021 , 70-453 Szczecin, nie składają po raz kolejny dokumentów na wydział.

 

Wszyscy kandydaci, którzy nie zdążyli złożyć lub przesłać kompletu dokumentów w wersji papierowej na ww. adres powinny nie czekając na komunikat o kwalifikacji złożyć komplet wymaganych dokumentów w wersji papierowej na wybranym wydziale do wydziałowej komisji rekrutacyjnej w dniach: od 25.07.2016 r. do 05.08.2016 r.

 

Komplet dokumentów w wersji papierowej można również przesłać za pomocą operatora pocztowego na adres wydziałowej komisji rekrutacyjnej. Adresy poszczególnych komisji znajdują się w menu ważne informacje.

 

Wyniki I naboru zostaną ogłoszone 10 sierpnia 2016 roku, po godz. 14.00, drogą elektroniczną na wskazane w ankiecie osobowej e-maila oraz numery telefonów (krótki sms). Decyzje w wersji papierowej zostaną rozesłane na wskazane w ankiecie osobowej adresy.

 

II nabór na wolne miejsca w limitach na kierunkach Uniwersytetu Szczecińskiego zostanie otwarty w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów od dnia 10 sierpnia 2016 r.

 

Komentarze niedostępne dla tego wpisu kanału.
do góry