Strona główna » O wydziale » Aktualności WHUS » Uwaga! Wyłączona część parkingu WH w dniu 18 maja

Uwaga! Wyłączona część parkingu WH w dniu 18 maja

W najbliższy czwartek (18 V 2017) na terenie kompleksu Wydziału Humanistycznego przy ul. Krakowskiej odbędzie się III edycja Forum Bezpieczeństwa "Zachodniopomorski potencjał działania". Forum organizowane jest przez Wydział Humanistyczny oraz Instytut Politologii i Europeistyki we współpracy z 12 Brygadą Zmechanizowaną i Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie. Wydarzenie to jest przygotowane specjalnie dla studentów WH, zwłaszcza tych tak licznie studiujących na kierunkach związanych z bezpieczeństwem.

W trosce o jak najbardziej interesujący przebieg Forum i dzięki zaangażowaniu naszych partnerów udało sie w jego ramach zawrzeć liczne pokazy dynamiczne sprzętu i wyszkolenia. Niestety, także ze względów bezpieczeństwa, konsekwencją tego jest wyłączenie z użytkowania znacznej części parkingu w godzinach porannych i przedpołudniowych tego dnia (do 12:00). Szczegółowy charakter ograniczeń, z zaznaczeniem wyłączonych obszarów oraz blokadami wjazdu, widoczny jest na załączonej mapie.

Serdecznie zapraszając do udziału w Forum bylibyśmy jednak wdzięczni za wyrozumiałość i wsparcie, poprzez wykorzystanie w tym szczególnym czasie przestrzeni parkingowych innych niż wydziałowe lub alternatywnych środków transportu.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Instytutu Politologii i Europeistyki

Zdjęcia

Komentarze niedostępne dla tego wpisu kanału.