Strona główna » O wydziale » Instytuty » Instytuty » Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie » Aktualności » Rekrutacja MOST - Program mobilności studentów i doktorantów

Rekrutacja MOST - Program mobilności studentów i doktorantów

Drodzy Studenci i Doktoranci,

15 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja na studia w ramach Programu MOST na semestr zimowy i cały rok akademicki 2019/2020. Zostanie ona zakończona z dniem 15 maja. Tak jak w roku akademickim 2018/2019, przygotowaliśmy dla Was, szeroką ofertę kierunków na studiach I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich.  Ponadto oferta Programu Most zawiera wymianę w ramach studiów doktoranckich.

Łącznie w Programie zrzeszonych jest 29 uczelni wyższych, a w ofercie znajduje się ponad 400 kierunków i specjalności na studiach licencjackich, inżynierskich, uzupełniających magisterskich, jednolitych magisterskich oraz studiów doktoranckich. Ze względu na liczbę uczestniczących w Programie ośrodków akademickich, jest to łącznie ponad 1000 ofert na studiach I, II stopnia i jednolitych magisterskich oraz niemal 200 na studiach doktoranckich.  Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Programu są dostępne na stronie internetowej http://www.most.amu.edu.pl a na ,naszej Uczelni za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu odpowiedzialni są koordynatorzy wydziałowi. 

Listę imienną koordynatorów oraz pozostałe informacje dotyczące Programu Most znajdziecie na stronie Uniwersytetu Szczecińskiego klikając w poniższy link:

http://studenci.usz.edu.pl/program-most/

Komentarze niedostępne dla tego wpisu kanału.