Strona główna » O wydziale » Instytuty » Instytuty » Instytut Politologii i Europeistyki » Kontakt i dyżury pracowników

Kontakt i dyżury pracowników

                                                                                                         Dyrektor Instytutu
                                                                                          prof. zw. dr hab. Janusz Ruszkowski    
                                                       janruoie@poczta.onet.pl    czwartek 12.00-14.00    p. 201     tel. 91 444 32 70



                                                                                        Zastępcy Dyrektora Instytutu

                                   dr Tomasz Czapiewski tomasz.czapiewski@usz.edu.pl  czwartek 12.00-14.00 p.004 tel. 91 444 33 53

                                         dr Dorota Rdzanek   dmrdzanek@wp.pl czwartek 12.00-14.00  p. 004  tel. 91 444 33 53
                                                                                


 

Pozostali pracownicy Instytutu prowadzą konsultacje w czwartki w godz. 12.00 - 14.00


 

dr hab. Andrzej Aksamitowski, prof. US   aristodemos@wp.pl   pok. 19 (bud. H), tel. (91) 444-32-79

_______________________________________

mgr Andrzej Buchalski andrzej.buchalski@gmail.com  CNiEK 110  pok.  40 (bud. H), tel. (91) 444-32-57

________________________________________
dr Piotr Chrobak   piotr.chrobak@poczta.onet.pl    p. 252    tel. 91 444 32 75

________________________________________

dr hab. Grzegorz Ciechanowski prof. US  gc57@op.pl    pok. 34 (bud. H) tel. (91) 444-33-89

________________________________________

dr Marek Cupryjak   doktorusm@gazeta.pl    pok. 40 (bud. H), tel. (91) 444-32-57
________________________________________
dr hab. Maciej Drzonek prof. US  maciej.drzonek@gmail.com (szczegóły na drzonek.whus.pl) p. 210 tel. 91 444 33 99
________________________________________
prof. zw. dr hab. Andrzej Furier    andrzej.furier@interia.pl   p.205     tel. 91 444 32 74
________________________________________
dr Cezary Guźniczak   c.guzniczak@wp.pl   p.036   tel.  91 444 32 92
________________________________________
dr hab. Marzenna Giedrojć prof. US  giedro@wp.pl    p. 41   tel. 91 4444 32 52
________________________________________
dr Liana Hurska-Kowalczyk   gliana@op.pl   p. 88  tel. 91 444 32 66
________________________________________
dr Janusz Jartyś   janujar.eu@gmail.com    p. 34     tel. 91 444 32 15
________________________________________
dr Fuad Jomma   fuad@gazeta.pl p. 226    tel. 91 444 33 47
________________________________________
dr hab. Małgorzata Kamola-Cieślik prof. US m.k.kamola@wp.pl  p.39   tel. 91 444 32 50

________________________________________

dr Ewelina Kochanek  ewelinakochanek@go2.pl   p. 35 (H), tel. 91 444 3280

_______________________________________
dr hab. Krzysztof Kowalczyk prof. US   k.krzysztofor@wp.pl    p. 88   tel. 91 444 32 66
________________________________________
dr Dorota Kowalewska   dorotab.kowalewska@gmail.com   p.41    tel. 91 444 32 52

________________________________________

dr Zygmunt Kozak       zkozak@whus.pl   pok. 41 (bud. H), tel. (91) 444-33-52
________________________________________
dr hab. Krzysztof Malinowski prof. US  malinowski@iz.poznan.pl   p. 202  tel. 91 444 32 71

________________________________________

dr Piotr Maliński  transsahara@wp.pl    pok. 35 (bud. H), tel. (91) 444-32-80
________________________________________
dr Małgorzata Mieczkowska   pozimak@gmail.com    p. 41    tel. 91 444 32 52
________________________________________
dr hab. Janusz Mieczkowski prof. US  pozimak@gmail.com    p.254   tel. 91 444 32 17
________________________________________
dr hab. Tadeusz Miluski prof. US  tadeusz.miluski@gmail.com   p.204  (co dwa tygodnie od 09.03.18)   tel. 91 444 32 73
________________________________________
dr Marcin Orzechowski   orzechowski.martin@gmail.com   p. 34     tel. 91 444 32 15
________________________________________
dr hab. Jarosław Piątek prof. US    jarekpiatek@wp.pl  p. 203  tel. 91 444 32 72

________________________________________

dr Jan Pilżys  jpil@wp.pl  jpil@wp.pl   pok. 41 (bud. H), tel. (91) 444-33-52
________________________________________
dr hab. Renata Podgórzańska prof. US  renata.podgorzanska@wp.pl  p. 218   tel. 91 444 32 82 
________________________________________
dr Monika Potkańska     monpotk@gmail.com   p. 37  tel. 91 444 32 49

____________________________________

dr Michał Romańczuk  michal.romanczuk@interia.pl   pok. 34 (bud.H) tel. (91) 444-33-89
________________________________________
mgr Sylwia Serwońska   sylwiaserwonska@wp.pl   p. 203   tel. 91 444 32 72
________________________________________
dr Mateusz Smolaga  mateusz.smolaga@yahoo.pl    p. 036     tel.  91 444 32 15
________________________________________
dr Artur Staszczyk   artstaszczyk@op.pl  p. 226     tel. 91 444 33 47
________________________________________
dr Szczepan Stempiński  szczepan.stempinski@usz.edu.pl    p. 36   tel. 91 444 32 92
________________________________________
prof. zw. dr hab. Benon Szałek  benon.szalek@gmail.com    p. 253     tel. 91 444 32 76
________________________________________
dr hab. Łukasz Tomczak prof. US    timczak@poczta.onet.pl    p. 35     tel. 91 444 32 48
________________________________________
dr hab. Bartłomiej Toszek  clermont@wp.pl  p. 204    tel. 91 444 32 73

________________________________________

dr hab. Michał Trubas, prof. US  haemte@vp.pl   pok. 42 (bud. H), tel. (91) 444-34-05
________________________________________
dr Luiza Wojnicz - Smal  luiza.wojnicz@gmail.com  p. 37    tel. 91 444 32 49
________________________________________
dr hab. Andrzej Wojtaszak prof. US  nadwojt@wp.pl   p. 255    tel. 91 444 32 78
________________________________________
dr hab.  Dariusz Wybranowski   dariusz_wybranowski@poczta.fm    p. 204    tel. 91 444 32 73
________________________________________

dr Katarzyna Zawadzka  katarzyna.zawadzka@usz.edu.pl    p.35   tel. 91 444 32 48 
________________________________________
dr hab.  Marek Żurek prof. US    maazur@op.pl     p. 217 tel. 91 444 32 81

Pliki do pobrania

Komentarze niedostępne dla tego wpisu kanału.
do góry