Młodzi na start

W dniu 14 maja 2015 roku w Instytucie Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się seminarium "Młodzi na start", które było poświęcone przygotowaniu Naszych przyszłych absolwentów do konkurencji na szczecińskim rynku pracy.

W dniu 14 maja 2015 roku w Instytucie Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się seminarium "Młodzi na start", które było poświęcone przygotowaniu Naszych przyszłych absolwentów do konkurencji na szczecińskim rynku pracy. Formuła projektu była realizowana przez firmę LSJ Human Resources Group z którą Dyrektor Instytutu Politologii i Europeistyki prof dr hab Janusz Ruszkowski podpisał umowę o współpracy. Współorganizatorem seminarium był Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie.

W skład komitetu organizacyjnego weszli dr hab Jarosław J. Piątek, prof US; dr hab Renata Podgórzańska; mgr Dorota Kowalewska i mgr Sylwia Serwońska. Przedsięwzięcie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony studentów Instytutu. W tym miejscu przesyłamy szczególne podziękowania Pani dr Katarzynie Niedzielskiej-Czyż z LSJ Human Resources Group za wkład i ogromne zaangażowanie w seminarium.

Zdjęcia

Komentarze niedostępne dla tego wpisu kanału.