Strona główna » O wydziale » Instytuty » Instytuty » Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie » Wydarzenia » W dniu 25 listopada 2015 r. odbędzie się seminarium „Bezpieczny region”

W dniu 25 listopada 2015 r. odbędzie się seminarium „Bezpieczny region”

Na zlecenie Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Instytut Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego w dniu 25 listopada 2015 roku organizuje seminarium „Bezpieczny region”. Projekt realizowany jest przy współpracy m.in. z Biurem Spraw Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Szczecinie
Celem seminarium jest zwiększenie kwalifikacji, kompetencji i wiedzy z zakresu współczesnych zagrożeń bezpieczeństwa osób zaangażowanych w proces edukacji młodzieży; kształtowanie postaw zwieszających poziom bezpieczeństwa w społeczeństwie, w szczególności wśród młodzieży ponadgimnazjalnej; uświadomienie skali zagrożeń dla bezpieczeństwa w wymiarze indywidualnym, regionalnym, narodowym i międzynarodowym.
W seminarium wezmą udział nauczyciele i instruktorzy szkół prowadzących klasy mundurowe z terenu województwa zachodniopomorskiego oraz młodzież szkół  ponadgimnazjalnych.
Seminarium rozpocznie się o godz. 10.00 w sali 110 przy ul. Krakowskiej 71/79. 
Przedsięwzięcie sfinansowane zostanie ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Program seminarium w załączniku

Pliki do pobrania

Komentarze niedostępne dla tego wpisu kanału.