Aktualności

Rozstrzygnięcie VI Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego “Społeczeństwo w obiektywie”

23.01.2020

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane prace. Do tegorocznej edycji konkursu zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne i Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego zgłoszono 487 wyjątkowych zdjęć. Wybór był naprawdę trudny. Jury…

więcej

Seminarium dla studentów powtarzających seminarium u dr K. Izdebskiej

10.01.2020

Uwaga Studenci powtarzający seminarium u dr Karoliny Izdebskiej!

Ostatnie terminy seminariów w semestrze zimowym (p.087):

więcej

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

24.12.2019

więcej

Regionalna konferencja naukowa „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży w woj. Zachodniopomorskim”

28.11.2019

Szczecińskie Towarzystwo Socjologiczne oraz Pracownia Socjologii Zdrowia i Zachowań Prozdrowotnych Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają na regionalną konferencję naukową „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży w wojewodztwie Zachodniopomorskim, która odbędzie się w…

więcej

Informacje o odwołaniu zajęć tylko na stronie dos.usz.edu.pl

27.11.2019

Drodzy studenci, wszystkie informacje dotyczące przekładania, odwoływania, odrabiania zajęć od dnia dzisiejszego będą udostępniane tylko na stronie dos.usz.edu.pl (Kampus Krakowska).

Dostępna jest także nowa strona wydziału, gdzie znajdują…

więcej

VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Społeczeństwo w obiektywie”

12.11.2019

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego ogłaszają VI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „SPOŁECZEŃSTWO W OBIEKTYWIE”. 

więcej

Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku

12.11.2019

Przypominamy  wszystkim studentom rozpoczynającym naukę na I roku studiów (pierwszego i drugiego stopnia) o konieczności odbycia szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

więcej

Odwołane zajęcia z dr A. Królikowską

12.11.2019

W związku ze zwolnieniem lekarskim w dniach 12-13 listopada odwołane zostają zajęcia prowadzone przez dr A. Królikowską.

więcej

Testy poziomujące (diagnostyczne) z języka obcego dla studentów I roku studiów I stopnia

05.11.2019

Przypominamy wszytkim studentom I roku studiów licencjackich o konieczności przystąpienia do testu poziomującego z wybranego języka obcego.

więcej

Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Społeczny wymiar designu

05.11.2019

Zespół Socjologii i Psychologii Organizacji IS US, Stowarzyszenie Media Dizajn, Inkubator Kultury w Szczecinie oraz Szczeciński Oddział PTS zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: Społeczny wymiar designu, która odbędzie…

więcej