Strona główna » Redakcja WH

Redakcja

Redakcja WH

REDAKCJA STRONY WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO

 

Instytut Politologi i Europeistyki

Tomasz Czapiewski

tomasz.czapiewski@whus.pl

Sekretariat

sekretariat.ipie@whus.pl

ipie@whus.pl

ipie.us@whus.pl

 

Instytut Psychologii

Magdalena Rydzewska

magdalena.rydzewska@whus.pl

Sekretariat

psychologia@whus.pl

 

Instytut Pedagogiki

Izabela Czyżewska

izabela.czyzewska@whus.pl

Joanna Kamińska

joanna.kaminska@univ.szczecin.pl

 

Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych

Sekretariat

ihism@whus.pl

 

Instytut Socjologii

Katarzyna Żurek

katarzyna.zurek@whus.pl

 

Instytut Filozofii

Waldemar Korcz

waldemar.korcz@whus.pl

Krzysztof Saja

krzysztof.saja@whus.pl

 

Samorząd WH

samorzad@whus.pl

 

 

Dziekanat:

 

Marta Neumann

marta.neumann@whus.pl     

marta.neumann@univ.szczecin.pl

Wydarzenia

Kandydaci

Ewaluacja WHUS

Facebook

 

Urszula Kosińska

dziekanat@whus.pl

whus@whus.pl

Pracownicy

Oferty Pracy

Rada Wydziału

Akty Prawne

 

Urszula Lokś

dziekanat.student@whus.pl

ulka@univ.szczecin.pl

Studenci

 

Magdalena Faryś

mfarys@whus.pl   

mfarys@univ.szczecin.pl

Doktoranci

 

Elżbieta Majer

elzbieta.majer@whus.pl

elzbieta.majer@univ.szczecin.pl

Studenci - stypendia, praktyki

Studia Podyplomowe

 

Beata Burdanowska

beatab@whus.pl

beatab@univ.szczecin.pl

Studenci – ogłoszenia, studia niestacjonarne

 

Anna Marczuk – Strawa

anna.marczuk@whus.pl   

annie@univ.szczecin.pl

Studenci – ogłoszenia, studia stacjonarne

 

Urszula Hładyszewska

urszula.hladyszewska@whus.pl

Studenci – ogłoszenia, studia stacjonarne

 

Tomasz Rudak

tomasz.rudak@whus.pl

Komentarze niedostępne dla tego wpisu kanału.
do góry