{html_head_end}

To jest przybliżona wizualizacja wydruku strony. Aby sprawdzić jak strona będzie wyglądała po wydrukowaniu, użyj opcji "Podgląd wydruku" w przeglądarce.

Dla kandydata

Instytut pracuje w unijnym systemie ECTS.  Nasi studenci mają możliwość odbycia studiów częściowych w ramach programu UE Erasmus Plus w krajach takich jak: Niemcy, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Francja, Turcja i Szwajcaria oraz wyjazdów studyjnych do m. in.: Kwatery Głównej NATO w Brukseli oraz Parlamentu Europejskiego w Strasburgu i w Brukseli.

Program MOST umożliwia studiowanie w innych polskich uczelniach. Najlepsi studenci naszego Instytutu uzyskali wielokrotnie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zajęcia odbywają się w nowoczesnym budynku przy ul. Krakowskiej 71-79 całkowicie objętym bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu. W 2014 roku uruchomione zostało Interaktywne Centrum Komunikacji i Badań Społecznych, w którym między innymi znajduje się Centrum Negocjacji i Edukacji Kryzysowej oraz Laboratorium Zarządzania Kryzysowego i Politologii Stosowanej.

Zawsze słynęliśmy z bogatego życia studenckiego – to tutaj powstawały jedne z pierwszych w kraju studenckie internetowe gazety i kanały telewizyjne oraz organizowane są słynne w całym mieście Dni Politologa, Dni Europeisty oraz imprezy adaptacyjne.